Historie moich klientek

Uwielbiam moje klientki – za odwagę, wytrwałość i ciepłą współpracę. Poniżej opisałam historię kilku z nich, które są mi szczególnie bliskie. Poznaj ich historie, zainspiruj się i zacznij działać! 

Demag Consluting

Agnieszka Dembińska*

Agnieszka od 25 lat pomaga projektować przyjazne środowisku i bezpieczne miejsca pracy. Jest ekspertką magazynowania materiałów niebezpiecznych i pokazuje, że nawet w tak trudnej branży można budować markę osobistą online.

Agnieszka stale podnosi poprzeczkę swoich osiągnięć 😉 

Odebrała platynową płytę od Magdaleny Pawłowskiej za zarobienie 1.000.000 zł ze sprzedaży kursów online. 

W tym roku zorganizowała pierwszą w Polsce konferencję „Praktyczne aspekty pracy i magazynowania materiałów niebezpiecznych”, w której wzięło udział ponad 100 osób. 

Współpracujemy razem od 2020 roku. Stworzyłam przez ten czas setki postów i grafik, opracowałam marketingowo kilkanaście produktów online i byłam współorganizatorką konferencji. 

Agnieszka to wielka inspiracja. Zaraża energią i pokazuje, że jeśli tylko chcemy, to możliwe jest niemal wszystko. 

*Zbieżność nazwisk przypadkowa 😉 

Sattva joga studio

Alicja Rabiej

Alicję poznałam na wyjeździe jogowym, na którym byłam uczestniczką. Szybko okazało się, że ja potrzebuję mentorki w jodze, a Alicja w biznesie i tak nawiązała się nasza współpraca. 

Kiedy rozpoczynaliśmy nasze działania Alicja zamierzała zamknąć swoje studio jogi. Nie mogła dotrzeć do klientek, każdy miesiąc przynosił straty i brakowało jej sił do działania. 

Już po miesiącu współpracy postanowiła zmienić swoją decyzję i dalej działać. Od tego momentu Sattva Joga Studio stale się rozwija, rozszerza swoją ofertę i kilka razy w roku organizuje warsztaty jogowe. 

Alicja pokazuje, że biznes wymaga wytrwałości, testowania i otwartości na nowe pomysły. 

Active coaching

Katarzyna Dąbrowska

Kasia  od 15 lat pomaga liderom budować zaangażowane zespoły i odzyskiwać równowagę życiową.

Kiedy praca na etacie zaczęła rujnować jej zdrowie, to postanowiła otworzyć własny biznes.

Dzisiaj jest cenioną na rynku trenerką, autorką książek i kursów online. Jej webinary zbierają dziesiątki pozytywnych opinii.

Nasza współpraca trwa już ponad 2 lata – wspieramy Kasię w działaniach marketingowych – od planowania kampanii marketingowych, przez tworzenie treści do social media po budowanie stron internetowych. 

Kasia jest moim guru w zakresie delegowania i budowania relacji w zespole. 

Firma księgowa z norwegii

NOVUM

Novum to autoryzowane biuro księgowe w Norwegii, które specjalizuje się w obsłudze zagranicznych klientów. 

Kasia Remberg, założycielka NOVUM, zgłosiła się do nas 2 lata temu. Wspieramy NOVUM w działaniach marketingowych w social mediach, organizacji webinarów i tworzeniu lead magnetów.

Social managerki

Magda Steblewska

Magda była jedną z uczestniczek organizowanych przeze mnie warsztatów biznesowych „Workation – biznes & joga”, podczas których pracowaliśmy na rozwojem jej marki. 

Agencja Wirtualnych Asystentek, którą prowadzi Magda, jest przykładem na świetnie zorganizowane delegowanie zadań i skalowanie biznesu usługowego. 

Magda, dziękuję za Twoją energię, uśmiech i głowę pełną pomysłów!

Learn how we helped 100 top brands gain success